пишите нам 
Ладошки: КПК, Коммуникаторы, Смартфоны, Windows Mobile, Symbian, Palm OS PDA и гаджеты
Ладошки: КПК, Коммуникаторы, Смартфоны, Windows Mobile, Symbian, Palm OS PDA и гаджеты
Ладошки: КПК, Коммуникаторы, Смартфоны, Windows Mobile, Symbian, Palm OS PDA и гаджеты
Ладошки к Солнцу! Ладошки: КПК, Коммуникаторы, Смартфоны, Windows Mobile, Symbian, Palm OS PDA и гаджеты
 

Приветствуем на Ладошках!

Ладошки, у меня РАНЧИК РОДИЛСЯ! :-) ... Уважаемые давние поклонники и посетители Ладошек! Я запускаю коммьюнити-сайт, новый проект, а вы все, будучи https://www.facebook.com/run4iq Бег для интеллектуалов. Бег для интеллекта. Бег "за" интеллектом. Он сам не придёт ;-) Ранчик родился! Андрей AKA Andrew Nugged Ладошки служат как архив программ для Palm OS и Poclet PC / Windows Mobile и разрешённых книг с 15 окрября 2000 года.
 
Электронная библиотека для КПК: информация о книге
лучшие книгипопулярные книги • новые книги за сегодня, за 3 дня, за 7 дней
книги по жанрукниги по автораминформация о библиотеке
простые анонсы новых книг на email ежедневно или раз в неделю


Чарiвнi окуляри



автор книги:

Всеволод Нестайко
об авторе подробно



жанр книги:

Детские
Приключения


добавлена:
29.01.2007





- «     оценка: 4.91 (22 чел.)     » +
1   2   3   4   5
«хуже     ваша оценка     лучше»
ОТКРЫТЬ ТЕКСТ КНИГИ
нажмите на ссылке второй клавишей мыши и выберите "сохранить объект как..."

Готовый поиск (именно этой книги) в интернете:
на Google.com
на Yandex.ru
на Rambler.ru

о книге:


«Чарiвнi окуляри» — нова правдиво-фантастична повiсть славного українського казкаря Всеволода Нестайка вiдкриє для читача неосяжний свiт веселих казкових пригод двох хлопчакiв у шаленому ритмi сучасного життя. Iскрометний гумор та захоплюючий сюжет зроблять подорож до цього свiту яскравою та незабутньою.

отрывок из произведения:


...Мене звуть Вася. Вася Богданець. Але в класi всi називають мене Рудий Африканський Їжачок. Або Африканець. Або Рудий Їжачок. Або просто Їжачок. Рудим Африканським Їжачком мене Ромка Черняк назвав, лiдер нашого класу. Ми тодi Африку з географiї проходили. А волосся в мене справдi руде, як жар. I настовбурчене, як голки в їжачка. Та я не ображаюсь на те прiзвисько. Рудим мене змалку завжди називали, з дитячого садка. I я звик. Та й не в усiх це слово звучить образливо. Мама, наприклад, називає мене «Сонечко моє руденьке!». А бабуся каже: «Ти в нас особливий сонячний хлопчик!» «Сонячний-то сонячний, — думав я. — Але краще б я був блондином або брюнетом, чорнявим, як Ромка Черняк».

Ех! Як я заздрив тому Ромцi Черняку!.. Який вiн був меткий, спритний, дужий!.. I удачливий!.. Як вiн на ковзанах, на роликах катався!.. Як вiн у футбол грав!.. А я невдаха... На ковзанах, на роликах раз у раз i падаю. I в спортивних iграх я не мастак, скорiше партач — i м''яч у мене одбирають, i забивати не вмiю... Худенький я, слабосилий. Мене бабуся сметаною щодня годує, але це позитивних результатiв не дає. Єдине, що мене рятує, — моя легковажна вдача. Я нiколи довго не журюся. Позiтхаю трохи i за хвилину вже смiюся. Це в мене спадкове, вiд дiдуся Грицька, маминого тата... Про дiдуся я потiм ще розкажу. Вiн у нас дуже добрий i веселий — його всi люблять. Зараз скажу тiльки одне: дiдусь мене завжди розраджує:

— Нiколи не вiшай носа, рижухо мiй дорогий! Ти в нас незвичайний, особливий. А незвичайнi стають видатними, великими людьми: полководцями, президентами, письменниками...

— Ага! Так для цього ж вирости треба, стати дорослим, — кажу я. — А до того що робити? Не чув я, щоб школярi ставали полководцями, президентами чи письменниками.

— Що ж, може, й почекати трошки доведеться, — усмiхався дiдусь. — Не разем Кракув будувався, як кажуть поляки... Але незвичайна доля тобi забезпечена! Я тебе запевняю!

Я тiльки зiтхав, чекаючи здiйснення його пророцтв. Нiчого незвичайного в моєму життi поки що не траплялося. Хiба що пiсля дiдових розмов сни менi почали снитися дивовижнi. Якось наснилося, що сиджу я за вчительським столом, а до мене в черзi стоїть весь наш клас. I я всiм даю автографи — пiдписую новенькi пiдручники з хiмiї. I я собi думаю: «Таки став я письменником! Але чогось написав не «Кобзар», не «Миколу Джерю», не «Лiсову пiсню», а пiдручник з хiмiї, яку я нiколи особливо не любив i з якої гарних оцiнок нiколи не мав...» А то якось наснилося, начебто стою я посеред трибуни на Майданi Незалежностi. А внизу, бiля трибуни, на вiдкритiй машинi у генеральському кiтелi i кашкетi, але без штанiв, у самих лише плавках Ромка Черняк доповiдає:

— Пане Президенте Африканської держави! Вiйська для параду вишикуванi!

«О! — думаю я собi. — Я таки став президентом. Але чогось африканським. Проте зрозумiло, чого Ромка без штанiв, — бо спека».

«От бачиш, Ромко! — думаю я собi далi. — Ти мене обзивав Рудим Африканським Їжачком, а тепер стоїш передi мною без штанiв i рапортуєш. Отакечки, як каже мiй дiдусь!» Крiм снiв, нiчого незвичайного у моєму життi не вiдбувалося. I от раптом...

Якось, виймаючи з сумки на перервi пiдручник з української мови, я побачив, що з нього стирчить рiжок аркуша iз зошита в клiтинку. Аркуш був складений учетверо. Я розгорнув його, бачу — записка. Читаю: «Якщо ти хочеш, щоб з тобою сталося щось несподiване й незвичайне, шукай чарiвнi окуляри!» I пiдпис: «Ритас».

Тю! Що за дивина?! Мене аж у жар кинуло. Чарiвнi окуляри!.. Де ж їх шукати?! Хто це написав?! «Ритас»!.. Я обвiв очима клас. I погляд мiй зупинився на Маргаритi, тобто Ритi Скрипаль. У мене перехопило подих. Рита Скрипаль була першою красунею у нашому класi. Струнка, голубоока, чорноброва... Горда i неприступна. Нiкому i нiколи вона не писала записок. Навiть Ромка Черняк губився i нiяковiв перед нею. Iнших Рит у нашому класi не було. Серце моє калатало, як дзвiн... Невже, невже це вона написала менi таку дивну записку?!

Питати її я, звичайно, не наважився. На наступнiй перервi я кiлька разiв пройшов повз неї, загадково усмiхаючись. Один раз навiть приставив до очей згорнутi окулярами пальцi. Вона тiльки презирливо скривилася i зневажливо пхикнула. «Оскiльки йдеться про щось загадкове i таємниче, годi й думати, що вона признається», — подумав я.

Мене розпирало вiд незвичних хвилюючих почуттiв. Я ходив i блаженно усмiхався.

Ромка Черняк здивовано глянув на мене:

— Чого це ти либишся?

— Та! — я махнув рукою.

— А конкретнiше? — спитав Ромка.

— Та! — знову махнув я рукою.

— Невже в лото зiрвав джек-пот? — пхикнув Ромка.

— Нi! — сказав я.

— А що ж таке? Не муч мене!

Я бiльше не мiг терпiти. I я признався:

— Та... Записку одержав. Якусь дивну.

— Вiд кого?

— Сам не знаю...

— Ану покажи! — сказав Ромка.

Я витяг iз кишенi записку i простягнув йому. Вiн розгорнув її i суворо глянув на мене:

— Ти що — приколюєшся? Тут же нiчого нема!

— Як?!

— А отак! Чистий папiрець!

Я вихопив у нього з рук аркуш i похолов: нiякої записки не було — на аркушi жодного слова, чистий папiр...

Отзывы о книге

Ваше мнение будет первым.



 

Чтобы писать комментарии вам нужно
авторизоваться (войти) или зарегистрироваться
 

Скоро конкурс с призами! Подпишитесь: и узнайте, а также получайте ежедневный или еженедельный дайджест новостей, анонсов программ под ваш КПК, акций сайта на ваш почтовый ящик.
 
Помогите Ладошкам стать лучше своей поддержкой.

Хочешь футболку?
Хочешь? Жми - узнаешь
Поиск по сайту и книгам с помощью Google™:
  поиск и обсуждение книг, новых, старых, лучших, советы других и ваши мнения - на ФОРУМЕ САЙТА "Книги, книги, и другие книги".
Регистрация товарного знака в Украине patent.km.ua.
Telephones, address and opening times for shops, post and banks in the UK
 
 

 
те, кто брал читать эту книгу, также брали следующие книги:
А вы знаете, что:


в этом разделе еще не голосовали ни за одну новость...

поддержите
Ладошки
 
Рейтинг Ладошек: КПК, мобильность, коммуникаторы, смартфоны, гаджеты, высокие технологии Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона Поддержите Ладошки: Как поддержать сайт?
Использование материалов сайта разрешено только при наличии
гиперссылки на страницу Ладошек без блокировки индексации
реклама на сайте    Andrew Nugged © 2000-2015