пишите нам 
Ладошки: КПК, Коммуникаторы, Смартфоны, Windows Mobile, Symbian, Palm OS PDA и гаджеты
Ладошки: КПК, Коммуникаторы, Смартфоны, Windows Mobile, Symbian, Palm OS PDA и гаджеты
Ладошки: КПК, Коммуникаторы, Смартфоны, Windows Mobile, Symbian, Palm OS PDA и гаджеты
Ладошки к Солнцу! Ладошки: КПК, Коммуникаторы, Смартфоны, Windows Mobile, Symbian, Palm OS PDA и гаджеты

Интернет реклама УБС
ToodleDo: он-лайн список дел, клиенты под iPad/iPhone/Android/WM. Будьте эффективным!
 

Приветствуем на Ладошках!

Ладошки, у меня РАНЧИК РОДИЛСЯ! :-) ... Уважаемые давние поклонники и посетители Ладошек! Я запускаю коммьюнити-сайт, новый проект, а вы все, будучи https://www.facebook.com/run4iq Бег для интеллектуалов. Бег для интеллекта. Бег "за" интеллектом. Он сам не придёт ;-) Ранчик родился! Андрей AKA Andrew Nugged Ладошки служат как архив программ для Palm OS и Poclet PC / Windows Mobile и разрешённых книг с 15 окрября 2000 года.
 
Электронная библиотека для КПК: информация о книге
лучшие книгипопулярные книги • новые книги за сегодня, за 3 дня, за 7 дней
книги по жанрукниги по автораминформация о библиотеке
простые анонсы новых книг на email ежедневно или раз в неделю


Фарисеї, Або Неоголошена війна Україніавтор книги:

Дмитро Чобіт
об авторе подробножанр книги:

Политика
Современная проза


добавлена:
30.11.2009

- «     оценка: н/д     » +
1   2   3   4   5
«хуже     ваша оценка     лучше»
скачать для Palm OS

PDB
размер: 165 Кб

скачать для Pocket PC

TXT
размер: 88 Кб

о книге:


Написана в гостро-викривальному стилі книга розповідає про причини розколу помаранчевої команди та боротьбу за владу в сучасній Україні, висвітлює маловідомі, а то й цілком приховані сторони діяльності деяких політиків, зокрема, лідера виборчого блоку свого імені Юлії Тимошенко та її оточення.

Безумовно, що нове політичне дослідження зацікавить всіх, кому не байдужа доля України й українців.

отрывок из произведения:


...Юлія Володимирівна Тимошенко аж ніяк не є щирою і відкритою особою – вона завжди щось приховує, замовчує, перекручує. Прикладів – хоч греблю гати.

Взяти хоча б її походження та національність батьків. Чому це приховувати, писати по різному у пресі та книгах? Чому не сказати так як є – прямо і чітко?

Або таке. У прямому ефірі ТРК «Київ» 14 січня 2006 року на запитання ведучого Василя Зими: «Коли Ви вперше вступили в політичну партію?» Юлія Володимирівна відповіла: «В партію «Батьківщина» вже в дорослому віці.» Але ця відповідь є неправдивою, бо Ю.Тимошенко ще раніше була одним з найактивніших членів «Громади»: вона займала посаду першого заступника голови партії Павла Лазаренка і навіть очолювала тіньовий уряд цієї політичної сили.

Таких речей Юлія Володимирівна не могла забути. То навіщо ж говорити неправду? На мою думку, Ю.Тимошенко спробувала замовчати цей факт, щоб через нього бува не вийшли на більш резонансне: коли у Павла Івановича Лазаренка розпочалися неприємності і він вимушений був залишити Україну, Юлія Володимирівна Тимошенко разом із Олександром Валентиновичем Турчиновим та деякими іншими громадівцями кинули шефа та створили у 1999 році нову партію – «Батьківщина», яка на відміну від опозиційної до режиму Кучми «Громади» задекларувала йому повну підтримку.

Але ведучий був наполегливим і перепитав: «А в Комуністичній партії Ви не були?».

А ось відповідь Ю.Тимошенко: «Так, комсомолкою була».

Знову неясно – якщо взяти до уваги ствердне «так», то виходить, що Ю. Тимошенко була членом КПРС. Але коли повірити словам: «Комсомолкою була», то виходить, що ніби й ні. Але виникає запитання: цілком доросла людина (на час розвалу СРСР Ю.В.Тимошенко виповнився 31 рік), не знає різниці між членством у КПРС і ВЛКСМ? Зрештою, членство в КПРС аж ніяк не може служити надто великим гріхом.

У цій же програмі на запитання: «Ваше перше офіційне місце роботи?» Юлія Володимирівна відповіла: «Це було військове підприємство в Дніпропетровську, яке відносилося до Міністерства оборони». Може й так, але довідники подають першим місцем роботи Юлії Володимирівни Дніпропетровський машинобудівний завод ім.В.Леніна, на якому вона працювала інженером-економістом з 1984 до 1988 року і звідти перейшла у 1989 році у бізнес.

Вкрай нещирими є і такі слова Ю.Тимошенко, сказані 14 січня 2006 року у прямому ефірі ТРК «Київ»: «Коли приходить великий капітал в політику, він абсолютно не може зупинитися заробляти. І тоді нема бюджету, тоді нема заробітних плат, тоді нема нічого, що дає людям нормально жити. Не може великий капітал одночасно бути владою в Україні».

Виявляється, що Юлія Володимирівна чудово знає наслідки діяльності великого капіталу у політиці. Я цілком погоджуюся із цими словами, але хочу запитати: «Якщо лідер БЮТ так добре розуміє цю проблему, то чому в очолюваному нею списку так багато бізнесменів? У першій сотні їх аж 38! І це незаперечний і не спростований факт. Звідси напрошується висновок: Ю.Тимошенко людям говорить одне, а насправді чинить навпаки. Невже сподівається на те, що ніхто не співставить елементарне, не порівняє слово і діло? Аби так говорити і діяти, потрібно бути... Як ви, шановні читачі, думаєте?

Між іншим, після вищенаведеної повчальної фрази Ю.Тимошенко щодо великого капіталу в політиці, ведучий Василь Зима не витримав і запитав: «Але ж ви теж мали великий капітал, коли прийшли до влади?» На це пряме запитання Юлія Володимирівна не зуміла знайти простої і чіткої відповіді. Ось що вона сказала за відеозаписом: «Але я потім заради того, щоб мати можливість робити таку політику, як я роблю, я дала можливість Кучмі та його зграї, заради, щоб залишити свої політичні позиції, знищити все, що було у моєму житті. Тому я для себе вибір зробила. Тому сьогодні, як би ми не намагалися приборкати, а закинути мені нема чого. І, до речі, я вам скажу, що багато людей, після того, як рік прожила нова влада, питають, а скажіть, будь ласка, а чим ви відрізняєтесь від Януковича всі...»

Отзывы о книге

Ваше мнение будет первым. 

Чтобы писать комментарии вам нужно
авторизоваться (войти) или зарегистрироваться
 

Скоро конкурс с призами! Подпишитесь: и узнайте, а также получайте ежедневный или еженедельный дайджест новостей, анонсов программ под ваш КПК, акций сайта на ваш почтовый ящик.
 
Помогите Ладошкам стать лучше своей поддержкой.

Хочешь футболку?
Хочешь? Жми - узнаешь
Поиск по сайту и книгам с помощью Google™:
  поиск и обсуждение книг, новых, старых, лучших, советы других и ваши мнения - на ФОРУМЕ САЙТА "Книги, книги, и другие книги".
Регистрация товарного знака в Украине patent.km.ua.
Telephones, address and opening times for shops, post and banks in the UK
 
 

 
те, кто брал читать эту книгу, также брали следующие книги:
Кавказ
Тарас Шевченко
 3 кб  2 кб

Драматические произведения Бар. М. Ливен
Николай Гумилёв
 3 кб  2 кб

Салли Даус
Фрэнсис Брет Гарт
 120 кб  68 кб


О любви
Антон Павлович Чехов
 13 кб  8 кб

Планета безумцев
Игорь Гетманский
 356 кб  194 кб

Эхо церкви Феличе
Аркадий Аверченко
 11 кб  7 кб

Подарок
Андрей Туровский
 3 кб  2 кб

Гороскоп сексуальной совместимости
- без автора -
 99 кб  51 кб


Цепочка
Николай Гейнце
 5 кб  3 кб

Надписи на книгах и шуточные стихи
Иннокентий Анненский
 9 кб  6 кб

Повесть о том, как поссорился Иван Иванович с Иваном Никифоровичем
Николай Васильевич Гоголь
 66 кб  38 кб

Эзотеризм Данте
Рене Генон
 80 кб  45 кб

В метель
Теодор Драйзер
 3 кб  2 кб


Старая история
Михаил Арцыбашев
 37 кб  21 кб

Формула личности
Николай Козлов
 583 кб  324 кб

Магнит
Аркадий Аверченко
 6 кб  4 кб

Севастопольский мальчик
Константин Михайлович Станюкович
 233 кб  129 кб

Ознакомительная поездка
Жюль Верн
 63 кб  35 кб


Дрянь-мальчишка
Евгений Замятин
 1 кб  1 кб

На заре
Александр Амфитеатров
 9 кб  6 кб

А вы знаете, что:


в этом разделе еще не голосовали ни за одну новость...

поддержите
Ладошки
 
Рейтинг Ладошек: КПК, мобильность, коммуникаторы, смартфоны, гаджеты, высокие технологии Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона Поддержите Ладошки: Как поддержать сайт?
Использование материалов сайта разрешено только при наличии
гиперссылки на страницу Ладошек без блокировки индексации
реклама на сайте    Andrew Nugged © 2000-2015